Konteinerite transport

Järjest kasvava konteinervedude brändiga vaatame optimistlikult tulevikku ja teeme olulisi investeeringuid, kasvatades oma tehnilisi võimalusi.

Teostame konteinervedusid oma tellijate platvormidel ja platvormidel nende seadmetega, sealhulgas maantee- ja veeteed. Omame suurt kogemust tankikonteinerite transportimisel koos teenuse osutamise ja hoiustamisega transiiditerminalides. Konteinerite kohaletoimetamine toimub nii mereliinidel, jõgedel kui ka maantee- ja raudteeplatvormidel, toimetades need kõikjal maailmas kaubasaaja ukseni kaubamärgi all “multimodaalsed veod”.

Multimodaalne vedu on teie kaupade kombineeritud transport ühe lepingu alusel, kuid vähemalt kahe transpordiliigiga, mille puhul me vastutame kogu veo eest, isegi kui see transport toimub eri transpordiliikidega (nt raudtee-, mere- ja maanteetransport).

Multimodaalne vedu hõlmab kaubavedudega seotud transpordiliikide kompleksi kogu selle teekonnal uksest ukseni ehk teie saatja lao uksest teie laoni.

Multimodaalsete vedude tõhusus seisneb iga transpordiliigi eeliste kasutamises transpordilõigul, kusjuures tõhususe kriteeriumiteks võivad olla mitte ainult transpordikulud, vaid ka kohaletoimetamise kiirus ja täpsus.

Группа компаний

ftlogistik.ru

project7spb.ru

x